Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win8-ason rendszergazdai...

Win8-ason rendszergazdai jogosultságot hogyan lehet átállítani fájlok bemásolásához mappába?

Figyelt kérdés

Most hoztam el a szervizből a javított (és újra telepített) gépemet, tehát vírus tuti nincs rajta. Szeretnék a C: mappába másolni egy fájlot, de rendszergazdai jogosultság szükséges hozzá. Böngésztem a netet az elmúlt 1 napban, de a win7-re írt internetes megoldások nem jók win8-ra. Total Commanderem nincs a gépemen, és már nem tudom, hogy mit tudok beállítani. Azt látom, hogy írásvédett a C: meghajtó, valamint a tulajdonos nem jeleníthető meg...

Mindemellett a Felhasználók mappa nem nyitható meg nekem. Valakinek ötlete van-e erre?



2014. szept. 8. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen van ötletem, nem kaptál rendszergazdai jogokat a telepítő személytől.

Másik ötletem: Ha nem vetted meg a win8-at és csak úgy felrakta neked 4-5 ezer forintér, akkor jelentsd fel a fenébe.

Harmadik ötletem:

Töltsd le a win 8-at valahonnan és telepítsd fel.

2014. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Azt utólag nem lehet beállítani, hogy rendszergazdai jogosultságom legyen? Vagy vennem kell egy méregdrága windows-t, hogy rendesen tudjam használni a gépemet?
2014. szept. 8. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát próbáld meg letölteni a total commandert, telepítsd fel.

Az indító ikonjára (.exe fájl) kattints bal egér gombal és jelőld ki a futtatás rendszergazdaként opciót, majd nyom az alkalmazra és az ok ra.

Utána indítsd a total commander és azon belül próbáld bemásolni a fájlt , ahova szeretnéd.

2014. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. szept. 8. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!