Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb video formátu...

Melyik a legjobb video formátum HD videókhoz?

Figyelt kérdés
freemake video downloader használok és az felajánlja hogy átkovertálja más formátumba van értelme át ááítani vagy jó a HD sima mp4 ben is?

2014. szept. 9. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mindig a legfelsőt válaszd az a legjobb minőséd, abba a formátumba lett feltöltve.

Konvertálni nem érdemes csak,ha mp3-at akarsz egy video fájlból.

Olyankor a legkisebb méretű és minőségü opció kiválasztása és a letöltött fájl konvertálaása mp3-ba opcó.

Tehát amit legfelül felajánl az a legjobb minőség.

Ha átkonvertálod bármire,akkor veszít a minőségéből.

2014. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja még annyi,hogy .mkv formátumba szokták a Hd/fullHd fimeket rakni, de szerintem a youtube nem kezeli ezt a formátumot csak gondolom .flv .avi. mp4 talán .3gp
2014. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és szerintem megéri a full HD mp4 átrakni MKV ba? mert azt néztem ami mp4 ben 80 mb az avi ban vagy mkv ban majdnem duplája
2014. szept. 9. 11:34
 4/11 A kérdező kommentje:
szerinted
2014. szept. 9. 11:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha valami filmet letöltesz valahonnan, MINDIG érdemes meghagyni abban a formátumban, amiben letöltötted, minden további konverzió minőségromlással jár. A Youtube vállalható minőségű és kis méretű H.264 MP4-et használ, és ha még véletlenül értenél hozzá annyira, hogy veszteség nélkül átmuxold MKV-ra, nem nyersz vele semmit, ennyi erővel át is nevezhetnéd a file-t és kész.
2014. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Mert egy elkészült fájlt lehet az kép vagy video, ahogy elkészítették az a legnagyobb minőség.

Tehát hiába konvertálnád át, mindenképp vesztene a minőségéből.

De most a freemake downloaderről beszélünk, a program milyen lehetőségeket ajánl fel konvertálás nélkül?

Melyik a legnagyobb méretű.

De ha linkelsz egy képet,csinálsz róla egy képernyőmentést ,akkor megnézem.

2014. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2014. szept. 9. 12:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Maradhat mp4 és csak letöltés legyen kijelölve, úgy a legjobb minőség.
2014. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És akkot HD lesz,mert 720p-ben van felrakva.

Az a lényeg,hogy mindig a legfelső,mert az a legnagyobb felbontás és ne legyen konvertálás.(csak ha ki szertnéd venni pl belőle a zenét.

Akkor konvertálás MP3.

De akkor viszont a legkisebb minőséget válasszd,mert úgy gyorsabban letölt és egyből alakítja mp3-ra.)

2014. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ok értem alap ból erre gondoltam csak nem igazán értem hogy mkv ban miért dupla a mérete mikor a minőség nem lesz jobb
2014. szept. 9. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!