Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. s. Messengeren hogy...

S. O. s. Messengeren hogy lehet visszatekerni az üzenetet? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Van egy személy messengeren és szeretnem visszatekerni és visszaolvasni hogy mit is irtam regen de ...nagyon sokat beszlunk és soha nem tudnam odaig tekerni! Nagyon fontos lenne!hogy csinaljam?

2014. szept. 9. 23:16
 1/4 anonim válasza:
Fb.? Sehogy, nem lehet.
2014. szept. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használd a keresőt az alkalmazásban, ha van.
2014. szept. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ctrl+F-et nézd meg, hátha, meee akkor felugrik néhol egy kis keresőablak, és akkor abba ha beírod, és ott rámész, hogy következő, akkor ahol a keresett beírt szó van, azon a szón ugrál, ahol az adott szövegben bele van írva, ha meg nincs találat, akkor nincs benne a szövegben. :)
2014. szept. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A CTRL + F szerintem nem fog működni, mert:

- valószínűleg nem PC-ről, hanem telefonról vagy esetleg tabletről van szó

- PC-n, böngészőben sem működne biztosan, mivel nem tölti be az összes üzenetet (sok adattal járna, feleslegesen lassú lenne)


Ehhez feljebb kellene görgetni, ugye... Nekem Windows Phone-os telefonon asszem vissza lehet görgetni a korábbi üzeneteket a Messengerben. De úgy hallottam, hogy az Androidos verzióban nem. Másban meg épp a WP-snek vannak hátrányai, ez van :D

2014. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!