Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség hangzásban,...

Mi a különbség hangzásban, mert én nem vettem észre semmi különbséget a Flac és a MP3 között?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi hogy mi a flac formátum vagy a mp3 és hogy mit jelent hanem a különbség mi, mert én nem vettem észre semmit.

2014. szept. 12. 17:18
 1/8 Tengor ***** válasza:
100%
Min játszottad le és mivel hallgattad?
2014. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon lehet nagyon észrevenni.
2014. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
foobar2000 és samsung f350
2014. szept. 12. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mivel hallgatod.

A flac lossless(Veszteségmentes tömörítés), az mp3 veszteséges tömörítés(bitráta függő is).

De a jó minőséghez HIFI cucc ajánlott. Csak úgy gépre kötött rendszernél tök mindegy. Azért mp3-ból inkább 320-as bitrátát érdemes hallgatni...szerintem.

2014. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Számítógépről integrált hangkártyával, 30 ezer forintos 2.1-gyel nem is fogsz különbséget hallani.
2014. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Integrált hangkártyával és olcsó fülessel is hallhatod a különbséget, ha a flac felől mész az mp3-ba. Még jobban tudod hallani, ha te magad raksz össze valami zenét, nem mastereled meg, és utána kirakod wav-ba, majd mp3-ba, és úgy már hallani fogod a szuttyogást. Ha pedig nagyon mesteri akarsz lenni, Sound Forge-ban némi varázslat árán ki lehet vonni egymásból a veszteségmenteset és az mp3-at, és akkor csak a különbség marad meg. Jó móka, próbáld csak ki!
2014. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Egy jó cuccon meg lehet hallani. Főleg a cintányér hangján.

A fülesemen még jobban kijön, pedig nem is highend cucc.

2014. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Egen, főleg lábcinen.
2014. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!