Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nemjó a sims4?

Petisfsdfsdf kérdése:

Miért nemjó a sims4?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a sims 4 deluxe editiont és becrackeltem origint feltettem offlineban stb és amikor elindítom a lauchert aztírja ki: The Sims 4 működése leállt rögtön ez miért van?

#játék #Sims #Sims 4 #Sims 4 Deluxe Edition
2014. szept. 12. 20:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Update 1 és Crack v4 sem ártana mert a többivel nem működik normálisan, csak ezekkel.
2014. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj édes Istenem, így neten keresztül milyen becsületes mindenki. Ha ránézhetnénk a gépetekre, vajon hány jogtiszta szoftvert találnánk?

És most jöhetnek a kamuk, hogy "nekem mind az" bla bla.

Pontozzatok le, de képmutatóak vagytok.

2014. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Pedig nekem pontosan mind az. Linuxot használok és csak a tárolóban elérhető free szoftverek vannak telepítve. Puszillak.
2014. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
És Priussal jársz, segítesz a rászorulókon és a fingod se büdös. Nő már a glóriád, vagy jobb vagy annál, hogy viseld? Hagyd már magad :D
2014. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
nekem megy a deluxe, nem raktam hozzá semmit, ja de, egy launch fix dll-t. keress rá,
2014. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Már nemérdekel, törtben nagyon rossz az egész kicrashel stb.inkább megveszem 10 ezerért de nemfog csalódást okozni.
2014. szept. 20. 09:51
 17/18 anonim ***** válasza:

a sims 4 nem ér meg 12k-t azért az valljuk be.kiváncsi volnék, a szoftverlopást melegetőknek hány letöltött filmük, zenéjük, programjuk van


kérdező

keress másik patchet, cracket

2014. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

a szoftver letöltése csupán elmaradt haszon

ni cs még egy olyan termék amire semmi garancia nincs

ha majd tudsz nyomtatni magadnak egy mustang gt-t az lopás?

de mondok jobbat, amikor magadnak replikalod majd a kávét az lopas? vagy ha jelemlegi kávéfőződdel főződ de nem a kávéfőző gyártójától veszed a kávészemeket az lopás? ha magad eszkábálsz összemasok ötletei alapján a kávéfőzőt akkor amit iszol kávét az lopás? jelenleg azért lopás a letöltés mert a szoftverlobbi kilobbizta magának, de nem lesz ez mindig így

2014. nov. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!