Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy iktassam ki ezt a sok...

Hogy iktassam ki ezt a sok sz*r felugró ablakot?!

Figyelt kérdés

Google Chrome, Win 7 oprendszer, amióta ez van a gépen hiába aktiválom a Chrome-on belül semmit sem ér!!

ABP-t is hozzáadtam, de semmi, tele van üres téglalapokkal az egész monitorom, és irtó idegesítő, hogy ide-oda tologatják a megjelenítendő dolgokat!

Amíg az XP volt fenn semmi ilyen gondom nem volt, de most ez a 7 ezt hozta magával. A vírusirtó lehet a szar? AVAST vagy mi a frász.



#kiiktatás #felugróabalakok
2014. szept. 13. 13:05
 1/8 Pro Patria ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt, elég nehezen sikerült megszabadulni tőle, nem is emlékszem pontosan. De próbáld meg ezt: [link]


Ha nem jön be, még keresem majd a megoldását.

2014. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Illetve a "vissza" nyilam szinte sehol nem reagál, csak el kezd tölteni és annyi, talán egyedül a Facebook oldal amit szerencsére nem befolyásol, de a többi mind vacak
2014. szept. 13. 13:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Oks, hátha már valamit tud csinálni! Néha egyszerűen kinyomom a francba, és telóról nyitok meg oldalakat, köztük ezt is.
2014. szept. 13. 13:16
 4/8 Pro Patria ***** válasza:
100%

Tudom, mennyire idegesítő, hidd el.

Gyanítom, hogy ez is adware vírus lesz. Nekem (azon belül) a saveon volt, próbáld meg ezt is:

[link]

2014. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Öregem! KÖSZÖNÖM!!!! :)))))))

Az utolsó link amit küldtél, elnavigált a "programok telepítése- és eltávolítása" menübe, ahol a felugró ablakok alján olvasható programokat szépen elkezdtem letörölgetni. 2 ilyen vacak fogta le a gépet, és már teljesen jól működik minden!

Nagyon szépen köszönöm a rám szánt idődet! Kellemes hétvégét barátom, és szép napot :))))

2014. szept. 13. 14:01
 6/8 Pro Patria ***** válasza:
100%

Örülök, hogy sikerült.:) Engem is hosszú ideig őrölt ugyanez, több kérdést tettem fel róla, kipróbáltam mindenféle ajánlott vírusirtót, ABP-t, de megnyugtatóan egyszer sem sikerült rendeznem. Akkor már én is inkább letettem a gépemet, és a telefonomat használtam, mint te. Azután sikerült magamtól megoldanom.


U.i.: Szerencséd van, mert máskor amúgy sosem járok ebbe a topikba, ha tegnap, ha holnap írtad volna ki a kérdést, már akkor sem válaszoltam volna, de ha csak pár órával korábban, akkor sem, így pont a jó időben voltam a jó helyen.:)

2014. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor jó időben voltál jó topikban :D

Köszi mégegyszer, esküszöm sokkal élvezetesebb a barangolás és a "vissza nyilam" is visszaléptet nem kell bosszankodnom :)))

2014. szept. 13. 21:20
 8/8 Pro Patria ***** válasza:
100%

A visszanyíl még istenes, nekem egy sor problémám volt, és egyre több.:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__5..


Örülök, hogy segíthettem.

2014. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!