Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem találok wifi drivert az...

Nem találok wifi drivert az géphez. (? )

Figyelt kérdés

MSI 5 éves gépet újra beüzemeltük és újratelepítettük a Windows 7-et rajta. A hozzájáró driver cd-ről a network drivert nem lehet telepíteni, mert az csak Vistán futna, de nekünk nincs Vistánk. Minden más driver működik, de wifi nincs, ráadásul azt letölteni sem tudok.


MS-7551

Processzor: AMD Athlon Dual Core 5050e 2.6Mhz


Sehol sem találok hozzá wireless drivert, és már kezdek aggódni, hogy használhatatlan lesz a gép. Az alaplapot sem tudom, hogy mi, mert nem ismeri fel a program, amit azért telepítettem fel, hogy megkeressem, milyen alaplap van benne.


Hálás lennék egy kis segítségnek. :)



2014. szept. 13. 13:12
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha a gyártó honlapjáról nem sikerül drivert leszedni, akkor próbálkozhatsz a hardverazonositó alapján történő driver kereséssel. (Ez tuti módszer, de sajnos nem olyan egyszerű ez sem, a sok "driver update" - általában virusos - programok miatt amit az ilyen driveres honlapok megpróbálnak rád erőltetni, illetve ez is mint minden más nagy "üzlet" és nagyon sok a fizetős honlap ).


Itt a módszer : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Ha megosztod a hardverazonositót megpróbálok én is drivert keresni az eszközhöz.


Sok sikert.

Üdv.

2014. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!