Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépemen az NMIndexStoreSvr....

A gépemen az NMIndexStoreSvr. Exe folyamat lefoglalja az egész procit és nem tudom kilőni az automatikus indításnál. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

A folyamat mindig gondot okozott, az msconfig futtatással kilőttem az automatikus indításnál, viszont ma újraraktam a Nérót és azóta hiába van kilőve, mindig elindul a rendszerrel és fullon zabálja a procit.

Hogyan tudnám kiiktatni ezt a folyamatot, hogy ne induljon el mindig és ne kelljen folyton lelőnöm a feladatkezelővel?

Az msconfig nem válik be, valami más ötlet kellene.



2014. szept. 13. 15:09
 1/1 A kérdező kommentje:

Senki nem segített, de végül sikerült magamtól megoldani a problémát: frissítettem a rendszert és úgy néz ki, hogy a folyamat már normálisan működik.

Ez is csak azt bizonyítja, hogy ha meg akarsz oldani valamit, oldd meg egyedül.

2014. szept. 14. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!