Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell AMV-et készíteni?

Hogyan kell AMV-et készíteni?

Figyelt kérdés
Hogyan fogjak hozzájuk,milyen programok kellenek?

2014. szept. 13. 17:56
 1/2 anonim válasza:

Windows movie makerrel is nekiállhatsz, de érdemes legalább egy sony vegast letöltened.Ha megvan az ötleted és mind a zene meg a felhasználni való részek is megvannak akkor jön az, hogy rongyosra hallgatod a zenét és a felhasználni kívánt részeket átnézed.Én 2-4x-es sebességgel szoktam nézni, csak felelevenítem.Aztán berakod a programba és bevágod az adott részeket a zenéhez.Persze érdemes áthajlásokat használni,, hogy ne csak egymás mögé legyenek dobálva a jelenetek.Aprólékos munka, de egy idõ után ráérzel.Ha már elég jól megy én ajánlok neked egy after effectet, nagyon jó dolgokat lehet benne csinálni

Remélem segítettem

2014. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nagy segítség voltál.

2014. szept. 15. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!