Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kezdett el hirtelen...

Miért kezdett el hirtelen lagolni a gépem?

Figyelt kérdés
A gépem szó szerint az egyik pillanatról a másikra kegyetlenül elkezdett lagolni. Igaz gyenge de 1 órával ezelőtt semmi baj nem volt vele. Full képernyőn néztem 360p-be videókat 2-4 mp alatt betöltött egy oldal most meg a videók kisképernyőn 240p-be lagolnak 5× olyan lassan tölt be akármilyen oldal ráadásul ahoz is idő kell hogy valamit lerakjon tálcára vagy felnyissa a startmenüt amikor 1 órával ezelőtt még semmi gond nem volt vele.
2014. szept. 13. 21:05
 1/2 soccerway ***** válasza:
vírus, vagy más.
2014. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem tudom nincs kedvem ujrarakni a gepet mert az sok ido utana meg a driverekkel is ba*z*kodni a virusirtok nem talaltak semmit pedig meg a szar nod32-t az avastot a malware mit tudom en mit az avirar meg valami furcsa roviditesu virusirtot is kiprobaltam

termeszetesen egyszerre csak egy volt fent

2014. szept. 13. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!