Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NFS Underground 2-be Ford...

NFS Underground 2-be Ford Mustang?

Figyelt kérdés
Üdv. Need for Speed Underground 2-be szeretnék régebbi típusú Ford Mustangot rakni, hogyan csinálhatom és honnan töltsem le hozzá a megfelelő fájlokat?
2014. szept. 14. 11:23
 1/1 A kérdező kommentje:

2 problémám is van!


Az egyik: nfscar.net-ről próbáltam a játékhoz letölteni Ford Mustang Boss 302-t, viszont a chrome rinyált, hogy rossz indulatú, ezért nem tölti le (hát köszi, hogy eldöntöd helyettem .... na mindegy). Esetleg van a játékhoz másik régebbi típusú Ford Mustang?


A másik problémám - A Toyota Supra-mat le akartam cserélni egy Dodge Challenger-re, mindent úgy csináltam, ahogy azt a posztban láttam, kivéve a logócserét, mert azt fölöslegesnek tartottam ( [link]

Elvileg jónak kellene lennie, viszont amikor elvégeztem a módosításokat, akkor a játékban az autóból csak a 4 kerekét láttam.

2014. szept. 14. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!