Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet telepíteni a...

Miért nem lehet telepíteni a word-öt?

Figyelt kérdés

Innen töltöttem le:

[link]


Telepítésnél ezt írja ki:


Ez a telepített csomag egyetlen termékre sincs hatással.


2014. szept. 14. 12:23
 1/5 tabaki ***** válasza:
Ez nem Word, csak egy kiegészítés hozzá. Legalábbis a kísérőszöveg szerint...
2014. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
honnan lehet letölteni?
2014. szept. 15. 05:12
 3/5 tabaki ***** válasza:

Például innét:

[link]


Bár a magam részéről nem értem, miért nem használsz valami ingyenes szövegszerkesztőt, de te tudod. Valamiből a Micro$oftnak is élnie kell, az is igaz.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..

2014. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és itt melyikre kell menni? Rámentem, hogy ingyenes kipróbálás utána arra, hogy az egy hónapos ingyenes próbaidőszak megkezdése de meg kell adni a fizetési adataim.
2014. szept. 15. 16:34
 5/5 tabaki ***** válasza:

Bocs, de nem tudom, mi a teendő. Nekem nem áll szándékomban Wordöt vagy más fizetős MS-terméket használni, ezért nem fogok náluk bejelentkezni, fiókot nyitni, adatokat megadni -- még akkor se, ha utána állítólag bármikor lemondhatom a regisztrációt. Ezt a kalandot neked kell végigcsinálnod.

A másik lehetőség természetesen valami lopott változat beszerzése, de ehhez egyrészt nem tőlem kapsz linket, másrészt meg minek?

2014. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!