Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem nyitja meg a laptopo...

Miért nem nyitja meg a laptopom a programokat?

Figyelt kérdés
Egy két hetes Toshiba Satellite C55-A-1J8-ról van szó. Windows 8.1 volt rajta, de letöröltem mert egy pár nappal a vásárlás után néha nem nyitott meg programokat. Semmi hibaüzenet, se lefagyás, egyszerűen nem csinált semmit. Ha valamire rányomtam a tálcán, felvillant, hogy én csináltam valamit, de ennyi. Még az se, hogy a kurzor mellett a kis töltő baszás megjelent volna. Újraraktam Win 7-tel tegnap, ma eljátszotta ugyan ezt. Ilyenkor leállítani sem tudom, mert arra is úgy reagál, mint bármi másra, sehogy. A feladatkezelőt is baszik megnyitni. Mi lehet a gond? Okozhatja ezt mondjuk egy feltelepített játék? Ugyanis a Dirt2 fent volt az előzőnél is és most is fent van.
2014. szept. 14. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Winchester állapota? (HDSentinel segít)

G.

2014. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
100%, kiváló. Semmi hibát nem jelez.
2014. szept. 14. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!