Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most ezt miért csinálja?

Most ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy tegnap óta a Google Chromeom mindent lefagyaszt és kék halál lesz miatta. Nem frissítettem semmit sem, csak sorozatot nézek rajta (indavideo) és néha facebookozok, de ott is csak beszélgetek, semmire se megyek rá. Tegnap még rendesen tudtam rajta nezetni, aztán egyszer csak lefagyasztott mindent és muszáj volt kinyomni a gépet.. Ma is ez van. De a Mozzila, Explorer meg jó rajta szóval nem is értem, csak a Chrome nem jó. Próbáltam letörölni a Vezérlőpultban, de akkor is lefagy és nem törli le. Már akkor is lefagyott mikor csak a tálcáról akartam feloldani a rögzítést. A gépem kevesebb, mint 1 hónapja volt újrarakva, szóval biztos nem ez a gond.


Rendszer: Win7

Gép: Lenovo G550 (3-4 éves)



2014. szept. 14. 15:05
 1/7 anonim válasza:

A chrome-nak elég nagy a memóriaigénye , mennyi memória van a gépeden ?

Ez már csak személyes dolog , de én senkinek nem szoktam ajánlani a chrome-ot , inkább a comodo dragont , gyorsabb is , biztonságosabb is , és ugyanúgy néz ki mint a chrome.

2014. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 2Gb, de eddig semmi gond nem volt vele, akkor miért így 3-4 év múlva ?
2014. szept. 14. 15:23
 3/7 anonim válasza:
Nos , a régi gépemen nekem is 2 GB van , nehézkesen , de működik , chrome-ot 2011 óta nem használtam vele. Esetleg meglehet próbálni más böngészőt (írtad hogy a ff jól fut) , vagy ha nagyon ragaszkodsz a chrome-hoz , akkor comodo dragon.... [link] Egy próbát talán megér , fele annyi helyet se foglal el a gépen mint a chrome , mégis ugyanannyit tud.
2014. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Okés, lehet megpróbálom. :)


De, akkor hogy szedjem le a gépemről? :D Mert idegesít, hogy foglalja a helyet, holott használhatatlan.

2014. szept. 14. 15:36
 5/7 anonim válasza:

Törlésre a ccleanert szoktam ajánlani , van rajta olyan opció , hogy programok törlése. Persze egyszerűbb a vezérlőpultban , de ha ott nem lehet akkor: [link] Ha letöltöd , akkor az ingyenes verziót telepíts , felesleges a bővített verzió.

Telepítés után: Eszközök >> Programok törlése

2014. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, megpróbáltam ezzel letörölni, de ezzel is ugyanúgy lefagy és nem törli..
2014. szept. 14. 16:34
 7/7 csacsi2 ***** válasza:

Nekem is a hasonló problémák miatt nem jó a gépemen a chrome. Nem támogatott hardveresen. Viszont egyet megpróbálhatsz, hogy a beépített flash lejátszót letiltod és az adobe -t engedélyezed. így a telepített beépülővel fog futni amit a firefox is használ.

[link]

Flash player offlie installer:

[link]

2014. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!