Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu CD-ről indítva (Live...

Ubuntu CD-ről indítva (Live módban) az adott gép merevlemezét használja abban az esetben, ha egyébként van már rajta egy telepített Ubuntu?

Figyelt kérdés

Próbálgtattam a Live CD-t (a "Ubuntu kipróbálása") módban, Pendrive-ról felmásoltam 7-800 MB-t és az is felfért, ezért gondoltam hátha használja esetleg a merevlemezt, bár felcsatlva nem találtam semmit...

Elkezdtem szerkeszteni egy dokumentumot, sokáig dolgoztam rajta, valamiért elfelejtettem hogy live módban vagyok, elmentettem és újraindítottam a gépet, utána jöttem rá...

Esély van rá, hogy a merevlemezre is dolgozik ilyenkor, ezért fért fel ilyen sok adat és vissza tudom szerezni a dokumentumot valahonnan, vagy az egész a RAM-ban volt és semmi esély nincs?



2014. szept. 15. 06:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ramból fut
2014. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:
A live módnak pont az a lényege, hogy amíg nem kéred, addig nem nyúl a HDD-hez (kivéve a SWAP, de az a te szempontoból lényegtelen most). Ha nem mondtad neki h mentsen a HDD-re, akkor nem mentett oda.
2014. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, live-ból fut, tehát a lemezről (CD, DVD, Pendrive, SD,...) betölti a memóriába és azt használod, tehát nincs kihatással a merevlemezre.
2014. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!