Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom uninstalálni...

Juggler kérdése:

Miért nem tudom uninstalálni a daemont? Feltelepítettem DTLite-t Windows 7-re. A progi rendesen nem ment fel, nincs virtuális meghajtóm. De újratelepíteni, illetve uninstalálni sem hagyja magát.

Figyelt kérdés
Újratelepítésnél azt írja ki, hogy a legfrisebb verzió telepítve van. Törlésnél elkezdi, majd megakad, hogy fut a daemon. Próbáltam RevoUninPro-t is, az sem bírt vele.

2014. szept. 15. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az telepítés után fut a háttérben. Ki kell kapcsolni, utána eltávolíthatod.
2014. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már persze ha megjelenik a minden programban...remélhetőleg. Honnan töltötted le?
2014. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 M@rkusz válasza:

Kedves Juggler!

Ez a hiba gyakori a törléseknél, ugyanis ilyen esetekben a program, (ahogy egy korábbi kommentelő is említette) tovább fut a háttérben. Ilyenkor nyitsd meg a feladatkezelőt, ott válts folyamatok nézetre, és keresdd meg a "DTLite.exe" nevezetű folyamatot. Kattints rá, és utánna a "Folyamat leállítása" gombra. Ekkor kapsz egy figyelmeztetést, amely tulajdonképp arra figyelmeztet, hogy ezt csak haladó felhasználók végezzék, mert instabillá válhat a gép, de ha a megfelelő exe fájlt választottad (DTLite.exe) akkor ez teljesen veszélytelen. Miután már nem fellelhető a fájl a folyamatok között, zárdd be, és próbáldd meg újból az eltávolítási folyamatot. A hiba ekkor valószínűleg nem fog jelentkezni! Remélem segítettem! :)

2014. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi tippeket, de nem segít. Természetesen kerestem a feladatkezelőben, de a folyamatoknál nincs semmi DTLite.exe, és semmi hasonló sem. Csináltam rendszer vissza állítást is, le is szedett egy csomó más progit, de ez maradt akkor is. Azt sajnos nem tudom, hogy melyik oldalról szedtem le. (szoftver bázis, vagy valamelyik hasonlóról). Ráadásul direkt a Windows 7 64kb-es verziót szedtem le.
2014. szept. 16. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:
El tudod indítani azért a DT-t? Ha igen, akkor a Beállításoknál vedd ki a pipát a "Dt tárcsaalkalmazás..." elől. Ha van bármilyen virtuális meghajtó akkor azt töröld ugyanott. Lépj ki a DT-ből, esetleg indítsd újra a gépet és akkor mennie kell.
2014. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva. Egy ismerősöm, aki profi, szedte le végül is. Registryből kellett kiírtani. Egyébként nem, el sem indult a daemon. Állítólag a progi két részből áll, és esetemben először nem a daemont kellett volna telepíteni.
2014. szept. 24. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!