Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokkal lehet...

Milyen programokkal lehet olyan videót késziteni, amikor kettő vagy négy videó fut egymás mellett, vagy egymás alatt?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Sony Vegas
2014. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a Sony Vegast mondanám, de előre szólok, hogy nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik. Javaslom, hogy a "Track motion" gombot használd a sáv neve mellett, ne az event pan/cropot, mert az fordított gondolkodással működik.
2014. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek. A Sony Vegast láttam már, de valóban bonyolultnak gondolom. Meg eleve idegenkedem az olyan programoktól, amiknek a nevében benne van a Vegas szó. Mi vagyok én? Szerencsejátékos?

Reménykedtem benne, hogy van valami egyszerűbb.

Pl. a Windows Movie Markerrel kiválóan szerkesztettem az én igényeimnek megfelelő videókat, egyszerű, átlátható, csak hát erre nem képes.

Úgy látszik kénytelen leszek a Sony Vegasba mégis belefolyni hacsak valaki nem tud egyszerűbb programot erre a problémára.

2014. szept. 16. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából a Vegas a videoszerkesztők közül a legegyszerűbbek közé tartozik. Kicsit fapados itt-ott, de nagyon gyorsan lehet vele dolgozni elég hamar. Ja, és rengeteg tutorial van youtube-on a trükkökre. Én például ennek Premiere-ben nem állnék neki, mert azt nem ismerem annyira, de biztos az is meg tudja csinálni, csak maga a program sokkal bonyolultabb.
2014. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!