Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu alatt GEdit minden...

Ubuntu alatt GEdit minden indításkor miért produkálja az alábbi hibaüzenetet?

Figyelt kérdés

Kissé már unalmas, hogy ezt az üzenetet írja ki mindig:

(gedit:3037): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: a11y.css:408:23: 'px' is not a valid color name


(gedit:3037): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: a11y.css:465:23: 'px' is not a valid color name


** (gedit:3037): WARNING **: Could not load theme icon gtk-home: „gtk-home” ikon nincs a témában


Lehet azért csinálja mert pár hónapja eltávolítottam csomagokat amelyekre úgy gondoltam hogy nincs szükségem, de ha ez így történt, akkor olyan módon szoktak összeállítva lenni a csomagok, hogy ha egyik alkalmazásnak szüksége van adott csomagra, nem engedi eltávolítani az adott csomagot...



2014. szept. 16. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez azért van, mint amit ír is. Az első kettő az, hogy valamilyen méret van megadva szín helyett, az utolsó pedig az, hogy az általad használt ikontéma nem tartalmazza a gtk-home ikont.
2014. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit tudok tenni, hogy tartalmazza?
2014. szept. 16. 15:48
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
Megrajzolod. Sajnos a GTK-nak megvan az a nyavalyája, hogy a különböző motorok kicsit másképpen kezelik a stíluslapokat, a programozók meg nem akarják (nem is tudják) mindegyiket figyelembe venni. Ha zavar, váltsál QT-ra, ott ilyennel még nem találkoztam. (KDE SC, lesz Kate, nem lesz Gedit.)
2014. szept. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a parser hibája, hanem a téma sérült, vagy eleve hibás.

Válassz egy másik asztali témát.

2015. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!