Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem látszanak a nevek utorrent...

Nem látszanak a nevek utorrentben, mit csináljak?

Figyelt kérdés
felraktam 2.2.1 es verziót és nem látszanak a torrentek nevei, minden más szar igen de a nevek nem. amikor meg azt csinálnám, hogy pipálja ki hogy látszodjanak a nevek semmi nem történik, mit tudok csinálni vele???
2014. szept. 16. 19:38
 1/4 lufisman válasza:

Menj be az utorrent mapájába (ahol az utorrent fájlai van) ot an egy mappa hogy download otvan a torrent amit letöltöttél

és ott mutatja a torrent nevét.

Ha nem megy az se torold le az utorrentet

és töltsd le ujra a programot.

2014. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha bepipáltad, akkor ott kell lennie a sorban. Lent van a jobbra-balra csúszka, ha már nem férnek ki a mezők. Keresd meg a nevet és folyamatos balklikkel tudod áthelyezni a sor elejére és szélesebbre húzni a mezőt, hogy elférjen a szöveg.
2014. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megtaláltam a megoldást, ott volt ahol pipálni kell hogy nullázás és arra rákkantittotam és már látszanak a nevek.
2014. szept. 17. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!