Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik játék legyen?

Melyik játék legyen?

Figyelt kérdés

Két variáció:

A. Várjam meg a GTA V-öt, azaz várjak januárig

B. Vegyem meg a 4-et/BF 4 D. Deluxe-ot és gondoljam magamban, hogy a fene se vár januárig

C. Mindkettő rossz, másik játék legyen


Érdekeltségi kör:

Valve játékok

FPS

Modern, maximum 2-3 éve lett kiadva

Singleplayer jó, ha van, multiplayer kötelező

Ára 20 Euró/20 Euró alatt, ritkán 25 Euró

Ami nem érdekel:

CoD

CS:GO már van

HL2 már van epizódokkal



2014. szept. 16. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Én három variációt számoltam.

Szerintem B, de ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz.

2014. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Steamen megvettem a GTA IV-et, és epedve várom a GTA V-öt. A jelen információimból azt tudom mondani, hogy töltsd le/vedd meg a GTA San Andreast, mert játkélményre oda-vissza verte a IV-et, amit azért vettek meg annyian, mert a San Andreas annyira fasza volt. Mire azt kipörgeted 100%-ra a teljes élvezet mellett, már készülőben lesz a GTA 6. És ezt komolyan mondom. Már amennyiben nem a grafika számít neked kizárólagosan, mert ha úgy van, akkor GTA V kérdés nélkül.
2014. szept. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A a GTA v mindenképp zseniális lesz azt meg várhatod. Bár én nem várnék januárig Bf 4 nem rossz azzal sokáig el van az ember, bár megvehetnéd a Payday 2őt akár hasonlóan épít a csapatmunkára mint a CS, vagy várd meg az Assassin's Creed Unity-t hiszen az is baromi jó lesz és lesz benne multiplayer coop.
2014. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Assasin's Creed sajnos nem az én stílusom, Payday meg annyira nem hangzik rosszul. Viszont egyéb okok miatt a PD 2 szerintem még várhat a bakancslistámon. Eddig úgy nézem, hogy a BF4 áll a toppon, mert a San Andreas alapból is megvan, de azt is inkább SAMPon.
2014. szept. 18. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor BF4 az elég jó és változatos, jól el lehet lenni vele hónapokig jó döntés (3. vagyok) az elején még kicsit nehéz lesz bele szokni, de amint eléred, hogy 3-4 fegyver unlockolódjon akkor minden sima lesz. Sok sikert hozzá. :)
2014. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!