Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék készíteni mozgókép...

Kérdezőférfi kérdése:

Szeretnék készíteni mozgókép animációt! stop motion animatoron kívül tudtok ajánlani más programot?

Figyelt kérdés

Az előbb említett programmal az a problémám, hogy ingyenes, emiatt szándékosan olyan képet fotóz ami olyan éles mintha

kb. 2-3 megapixeles kamerám lenne miközben nekem 8 van!



#videoszerkesztés #képélesség #mozgóképanimáció
2014. szept. 17. 07:22
 1/3 tabaki ***** válasza:

"...ingyenes, emiatt szándékosan..."


Lehet, hogy pocsék a program, lehet, hogy emiatt el vagy keseredve, de ez úgy marhaság, ahogy leírtad. Semmi nem indokolja, hogy az ingyenes programokat lerontsák, nem is jellemző rájuk.

Biztos, hogy minden opcióját rendesen beállítottad? Ha igen, és tényleg a program hibája, guglizz újabbakért:

[link]

Ha nem találsz, egyszerűen csinálj egy állóképsorozatot, és fűzd össze mondjuk MonkeyJammel vagy valami alkalmas videószerkesztővel, például VirtualDubbal (Én Blendert használnék, de az eredendően másra való, csak éppen erre is tökéletes).

[link]

[link]

2014. szept. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehetséges,pont azért hogy megvegyék pénzért a prot az eféle progiknál.

Akárhogy állítottam, nem tudtam azt a kép élességet elérni.

2014. szept. 17. 18:01
 3/3 A kérdező kommentje:
a progival volt valami baj. a monkeyjam-el feltűnően élesebbel tudok fényképezni,köszi a tippeket.
2014. szept. 17. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!