Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ablakok fix helyre rögzítése...

Ablakok fix helyre rögzítése újraindítástól függetlenül Windows 7-ben?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: angol nyelvvizsgára készülök lázasan. Ehhez használok 3-4 online szótárt és Exelt a kikérdezéshez. A gépemhez két nagy monitor van kapcsolva. Általában az egyik monitorra kirakom szépen egymás mellé rendezve ezeket, hogy ne kelljen lapozni (tehát mintha 3-4 csempe lenne egy lapon egymás mellé csúsztatva különböző méretben). Így a kérdés: be tudom azt állítani, hogy a számítógép bekapcsolássakkor ezek maguktól nyíljanak meg az adott domain címeken (ill. az exel file-ok is a maguk adatbázisaikkal) az előzőleg beállított elrendezésben megspórolva ezzel a mindennapi vacakolást és ablak tologatást? (Google-ben kerestem előzőleg, de sajnos nem jutottam eredményre vele.) Előre is köszönettel!

#ablak #angol #Windows 7 #bekapcsolás #Excel #szótár #windows ablakok #rögzített hely
2014. szept. 17. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne hibernálni, vagy alvó módba tenni a gépedet és akkor minden úgy lesz bekapcsolás után, ahogy előtte volt.
2014. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, azért időként újra kell indulnunk... :S De akkor erre a Windows hivatalból nem talált ki semmit ezek szerint.
2014. szept. 25. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!