Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word kérdés. Hol tudom kikapcs...

Word kérdés. Hol tudom kikapcsolni a szövegszerkesztőben, hogy az általa kitalált szavakat akarja beszúrni a szövegbe?

Figyelt kérdés
Új vinyót kellett rakni a laptopomba. Ezzel új (windows 7) office csomag is került rá, és azóta az agyamra megy. A másik dolga az, hogy írás közben valahova a már megírt szövegbe ugrik a kurzor, és oda szúrja be az éppen írt szavakat.
2014. szept. 19. 14:19
 1/5 tabaki ***** válasza:

Csak LibreOffice-ban tudom, de hátha segít:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

Egyébként meg lehet ám szokni, és akkor nem is tűnik akkora hülyeségnek.

2014. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ott volt, ahol a Librában, de így, hogy tudtam, mit keressek, sikerült megtalálnom. Köszönöm, ment a zöld pacsi. A kérdés második részére nincs esetleg valami használható ötleted?
2014. szept. 20. 10:49
 3/5 tabaki ***** válasza:
Sajnos nincs. Az én gépem is csinálja, mégpedig szövegszerkesztőtől függetlenül, bármiféle írás közben, ezért arra gyanakszom, hogy billentyűzet- esetleg egérprobléma, de biztosat nem tudok.
2014. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Először én is arra gyanakodtam, de vajon mennyi az esélye, hogy ez pont akkor jön elő, amikor vinyót cserélnek? Azelőtt sohasem csinált ilyet.
2014. szept. 20. 21:47
 5/5 tabaki ***** válasza:
2014. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!