Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 vagy windows 8 jobb...

Windows 7 vagy windows 8 jobb a gépre?

Figyelt kérdés
Egy olyan gépre, ahol a régebbi játékok is használatban lennének a legújjabbakkal eggyütt, és egy olyan felhasználónak, aki a windows 7 en nőtt fel. Sok programot is használnék, igaz h a 8 ra kevesebb progi van? Köszi

2014. szept. 19. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a win8-tól megőrülök. Néha olyan béna, hogy hihetetlen. A múltkor egy wifi extendert vettem és a laptopomról win8 alól képtelen woltam felkonfigolni, pedig LAN kábelen rá volt dugva, de mivel nem volt netkapcsolat, nem volt hajlandó végrehajtani a böngésző címsorába írottakat.

Végül a windowsos Nokiámról sikerült, de akkor már hangosan káromkodtam.

Ha nem hordozható kütyü, semmiképpen nem ajánlom a win8-at. A guta ütöget, amikor a laptopon nem érintőképernyőn üzenget, hogy koppintsak ide, meg seperjek oda...

2014. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nos én nem a Win 8-at, hanem a Win 8.1-et ajánlom.

Vannak itt, akik megőrülnek ezektől az op.rendszerektől, mert nem tudnak mit kezdeni velük. Nem kell megijedni, aki nem rest, az komfortossá tudja tenni ezeket is. A 8.1 kimondottan gyors.

Így néz ki az enyém: [link]

2014. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem hiszem, hogy mindent megtudok azzal csinálni mint an7 el
2014. szept. 19. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Win7 szerintem!

De várjuk meg a Windows 9-et!

2014. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ki se próbálod, akkor leragadsz a nem hiszem-nél. Mennyivel jobban hangzik a tudom a hiszem-nél, ugye?
2014. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, jó de programozok, fájlokat kezelek, így ha bele gondolok jobb a 7
2014. szept. 19. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha programozol, akkor neked nem lehet gond a Windows 8.1
2014. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát jó.. köszi a válaszokat.
2014. szept. 19. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!