Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek ezekről a "Gyűjtői kiadásokról"?

Figyelt kérdés

Bár nekem is van 1-2 , de egyre inkább pénzlehúzásnak nézem az egészet...

Undorító , hogy mi pénzt eltudnak kérni egy-egy ilyen "Collector Edition"-ért.

Szerintetek mennyire számít többet egy ilyen , mint egy sima játék?



2014. szept. 20. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én WoW-ból vettem, mert tetszett amit adtak hozzá, szóval én mindenképp egyedileg döntök ezekről. Ha kell a plusz, amivel jár, és nem sajnálom rá a plusz pénzt, akkor megveszem. Ha hülyeségnek, felesleges dolognak nézem, akkor nem fogok 1 dollárt sem pluszban fizetni.
2014. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A játékok alap ára is pofátlanul magas, most meg a gyűjtői kiadások általában tartalmaznak pár nevetségesen kevés tartalommal bíró dlc t, meg babákat(ezt komolyan nem értem, miért pont babák?? Ha meg értelmes cucc kerül bele, van, hogy az sem jó semmire(pl az egyik splinter cell kiadáshoz órát adtak, ami nem működik, mégis mennyivel dobta volna meg a költségeket, ha egy olcsó kínai óraszerkezetet beleépítenek..)).

Persze valahol értem, sokkal többe kerül ma megcsinálni egy játékot(arról nem is szólva, hogy milyen szintű pénzeket ölnek marketingre), mint pl 15 éve, valahonnan ezt a pénzt vissza kell szerezni, és nyilván nem is a nullszaldó a cél, de játékos szempontból nézve egyáltalán nem éri meg, és hányingerkeltő már az is, hogy már a megjelenés napján vannak dlc k.

2014. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem a felháborodást.

Nem kötelező őket megvenni.

Én sem adok 40 ezret egy két bögréért meg papír térképért.

2014. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. válaszoló.

Én csak arra célzok , hogy például ha van egy olyan játék ami neked nagyon tetszik , és szeretnéd megvenni , akkor eléggé késztetést érzek (legalábbis én) hogy megvegyem ilyen "Collector" anyám kínjában.

Azon kívül meg rengeteg játékhoz csinálnak ilyen sz*rt , csak azért hogy jobban vegyék .

Az olyan Collector Edition-ok amik meg érnek is valamit ténylegesen , azok nagyon limitáltak , 1 hónapig lehet venni és el is fogytak.

De az alacsonyabb költségvetésű sablon csomagokat meg ugyanúgy árulják még évekig.

2014. szept. 20. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:

"Undorító , hogy mi pénzt eltudnak kérni egy-egy ilyen "Collector Edition"-ért. "


Ne kötelező megvenni őket.

Én csak a sima játékot veszem tőlem lehet akármilyen kiadás.

De full áru játékot se veszek soha mindig megvárom míg 6-8 E lesz és aztán.


Egy gyújtói árából simán vennék 5-6 játékot is.

Jobban megérné.

2014. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TaKy99 ***** válasza:
72%

Nagyon egyszerű a történet.


A gyűjtői kiadást gyűjtőknek találták ki.

Az előrendelést a türelmetlen játékosoknak.

A normál kiadást a normál játékosoknak.

A használt játék piacot meg a kispénzűeknek.

A warezt meg a tolvajoknak.


Mindegyiknek más az ára, mindenkinek az igényeinek megfelelően.


Egy játék azért ilyen drága, mert ennyi pénzért el lehet adni és ennyi pénzért van rá elég számú vevő.

Ha nem lenne rá elég vevő, akkor olcsóbb lenne, de fordítva is igaz. (lásd mi történt a Destiny kiadásánál, duplájára felment az ára a sok előrendelés miatt.)

2014. szept. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A warezt meg a tolvajoknak"


Ezek szerinte te mindig mindent megveszel az utolsó MP3-D is EREDETI.

Na persze álszent.

2014. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!