Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 Professional N...

Windows 8.1 Professional N licensz hány gépre terjed ki?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy a Windows 8.1 Professional licensz hány gépre terjed ki? Mert kaptam e-mailt, hogy mivel fősulira járok, így az iskolán keresztül tölthetek le/használhatok ingyen microsoft termékeket.

Viszont ezt a licenszt szeretném telepíteni az asztali gépemre és a laptopomra is. Ez megoldható? Vagy a laptopomra igényeljek inkább sima Windows 8.1 Professionalt?

Ja és még olyat is hallottam, hogy vannak egyszer telepítős licenszek, amiket csak egyszer lehet telepíteni, ez igaz? Elnézést, ha hülyeségeket kérdezek, de még nem használtam legális Windowst.



#Professional #Windows 8.1 #Windows 8.1 Professional N
2014. szept. 21. 14:04
 1/8 A kérdező kommentje:
A PC-s és laptopos telepítést úgy akarom megoldani, hogy PC-re 64 biteset rakok és laptopra 32 biteset.
2014. szept. 21. 14:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem változott a szabályozás (és jól emlékszem), akkor nincs korlátozva a mennyiség. Viszont csak te használhatod és csak tanulási célra. Játékra, pénzkeresésre pl. nem.
2014. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Játékra sem lehet? o.O
2014. szept. 21. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az msdnaa-ról beszélsz, akkor egy gépen használhatod. Egy típusból igényelhetsz többet is (3 vagy 5), de a verziókat, "biteket", nyelvet külön számolja.
2014. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

"Játékra, pénzkeresésre pl. nem." :D


És ezt vajon hogyan tudják megakadályozni? :D

2014. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Wampa: És akárhányszor feltelepíthetem ugyanarra a gépre? (Egyébként nem tudom, hogy milyen, letöltésnél és a felhasználói fiókomon csak annyit írt, hogy Microsoft Windows 8.1 Professional N with Update 32/64-bit (Hungarian))
2014. szept. 21. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanarra igen, akárhányszor. Úgy emlékszem néhány hardverelemet társít a kódhoz, így alaplapcsere után nem tudod visszatenni ugyanazt.


Játékra lehet használni, de ha vállalkozol, pénzt keresel akkor már lehet morognak érte.

2014. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2014. szept. 21. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!