Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le a minecraft?

Miért fagy le a minecraft?

Figyelt kérdés
Miután elindítom bejön a fehér képernyő és ahol már majdnem kiírja, hogy mojang ott lefagy és nem tölt tovább. Volt aki azt mondta próbáljam ki a hardvergyorsítást de olyankor meg azt írja bad video card driver. A legújabb videókártya driver van fent és a legújabb java. Mégis mi lehet a baj?
2014. szept. 22. 20:06
 1/6 Tengor ***** válasza:
Eredeti játék?
2014. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen eredeti csak azért megvettem mert azt hittem az a baj hogy nem eredeti de az (számítógép)újratelepítés előtt full grafon is elvitte nem volt lagmentes (csak fps lagg volt 15-25 fps) de elvitte most meg elindítani nem tudom. Se crackeltel se eredetivel
2014. szept. 22. 20:27
 3/6 AMD2000 válasza:
Valószinüleg driver a hiba. Próbálkoz meg egy régebbi driverel. Nekem is voltak ilyen proglémáim Radeon kártyáknál.
2014. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vicces hogy nálam is pont radeion kártyáról van sdzó
2014. szept. 22. 20:55
 5/6 AMD2000 válasza:
Na működik?
2014. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem toltottem le masik drivert rajottem hogyan tudom elinditani de 2 perc jatek utan minden hibauzenet nelkul kidob kiprobaltam hogy kikapcsoltam az opengl-t de akkor a map betoltese utan dobott ki
2014. szept. 24. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!