Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mely napló, vagy emlékeztető...

K.Zs.P. kérdése:

Mely napló, vagy emlékeztető programok használhatóak hálózatban?

Figyelt kérdés
A Tódor nevű kis progi egy gépre tökéletes, de hálózatban nem tudtuk alkalmazni. Olyan program kellene a PC-re, melynél, ha egy gépen beírom a teendőket, akkor az összes kiválasztott gépen megjelenik, ha annak eljött az ideje. (pl. Találkozó, vagy valamilyen határidős munka.) Nem baj, ha a program véletlenül magyarnyelvű.

#naplózó #emlékeztető program
2014. szept. 23. 10:17
 1/5 Tengor ***** válasza:
Google Naptár?
2014. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de valószínű, hogy nem fogalmaztam teljesen egyértelműen, vagy én vagyok tudatlan. A több gépen való megjelenést úgy értem, hogy azokon más-más felhasználó van bejelentkezve, más-más belépési kódokkal.
2014. szept. 23. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
A Google Naptárban létrehozott naptárakat meg lehet osztani több felhasználó között.
2014. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tengor ***** válasza:
Ahogy #3 írja. Ezen kívül minimális jogosultság kezelés is van benne: megadható, hogy ki szerkeszthet bejegyzést, ki az aki csak nézegetheti őket és ki az, aki csak annyit lásson, hogy épp elfoglalt abban az időszakban a naptár tulajdonosa.
2014. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tájékozódom.
2014. szept. 23. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!