Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop Cs5/cs6 régi kinézet...

Photoshop Cs5/cs6 régi kinézet visszaállítása?

Figyelt kérdés

Az a gondom az újabb Photoshopokkal (cs4-től felfelé), hogy új a kinézete, az új dokumentumokat úgy listázza, mint a böngészőben és nem egymás mellé nyitja meg, mint régen. Ez azért baj, mert a régivel gyorsabban tudtam dolgozni, ott egyszerűen áthúzogathattam a layereket egyik dokumentumból a másikra, most meg jobb klikk, duplicate layer, kiválasztani a másik fájlt, vagy "kihúzni az ablakból" az egyik dokumentumot és a másik mellé húzni.

Meg lehet valahogy oldani, hogy a régi kinézetet lássam,

Remélem érhető a kérdés.



2014. szept. 23. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyi az egész, hogy megfogod a file nevét azon a toolbaron, és "letéped". Simán lehúzod az egérrel, és akkor ablakocskában lesz. Remélem, erre gondoltál.
2014. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom, de ezt nem lehet beállítani, hogy alapból így oldja meg? megéri amúgy újabb, mondjuk cs5 photoshopot használni? évek óta a cs3-at használom.
2014. szept. 23. 14:02
 3/8 A kérdező kommentje:
sikerült is:)
2014. szept. 23. 15:05
 4/8 A kérdező kommentje:
csak az a gond, hogy alul új ablakként jelzi a windows, ha nem megyek rá a photoshopra... photoshopban is külön a tálcán rá kell kattintanom arra a layer névre, amit látni akarok ps-ben, ráadásul teljes nagyításnál minden layer és minden eltűnik
2014. szept. 23. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Az élet kegyetlen.
2014. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez igen hasznos válasz
2014. szept. 23. 19:00
 7/8 csacsi2 ***** válasza:

Erre én sem tudok hasznos választ adni. CS3-al kezdtem és végigjártam a többit. Nem egy galaktikus különbség a verziók közötti váltás megszokása. Használj gyorsgombokat.

[link]

2014. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2014. szept. 24. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!