Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nehézségek léptek fel a Steam...

Nehézségek léptek fel a Steam szerverekhez való csatlakozáskor. Valami használható ötlet?

Figyelt kérdés

Üdv.

Akadt egy kis problémám a Steammel, mégpedig az, hogy nem csatlakozik fel a kliensen keresztül.

Ennek oka ismeretlen, ezért is kérdezek. Már írtam a support-nak, csak egy automata válasz érkezett, amiben leírták a nyilvánvalót, amit még az előtt megcsináltam mielőtt felcseszett a dolog.

Már minden dolgot kipróbáltam, kivétel nélkül.


Mielőtt kérdezné akárki is, nem adom oda az accountom adatait, hogy te is kipróbáld és ige, kipróbáltam egy új accounttal, nem működött.


Hibaüzenet: [link]



2014. szept. 23. 18:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem, hogy ez a kék ikonos update óta van így.
2014. szept. 23. 18:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, senkinek semmilyen korulmenyek kozott se add ki az adataidat!!! Neha nalam is van, hogy tobbszori probalkozas utan csatlakozik csak, amiota az uj fent emlitett steam van fent. Ha tovabbra sem muxik, akkor en a helyedben letorolnem es ujra felraknam, hatha . Mit ir ki pontosan? Van lehetoseged offline modhoz vagy azt sem engedi?
2014. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SuchDoge válasza:

Nekem is ezt írja ki nem idul el de csak erről a gépről most mivan?

Mit csináljak 1 hónapja nem tudom hasznélni a saját gépemről a steamot de a bátyáméról tudom ja és offline modot se engedi.

valaki segítene?

2015. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Rájöttem! :)


Szóval az a helyzet, hogy valószínűleg új gépetek van vagy újra lett téve az vagy valami más eszközről próbáltok belépni, például okostelefon stb... Szóval menjetek fel a netre és a Steam hivatalos honlapján lépjetek be a felhasználó fiókotokkal, ott fog majd írni olyasmit, hogy más eszközről lép be és ekkor emailban kaptok egy kódot, azt beírjátok majd bejelentkezéskor és már is mehet a játék! :)


Nekem is ez a hiba volt :)


(Amúgy CS1.6 mixekre meg lehet hívni KoLaP a nevem :D )

2015. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!