Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SKIDROW-féle Heroes VI nem...

SKIDROW-féle Heroes VI nem indul. Mi lehet a gond? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy feltelepítettem már vagy 10x a Heroes VI-ot. Mindig volt vele valami probléma, először a szokásos "Game Launcher"-es hibaüzenet. Aztán volt olyan, hogy megjelent az indítókép és töltött, tölött... és semmi. Volt, hogy csak felvillant és kész, nem tett semmit. Olvastam a neten már mindenféle megoldást. A célom az, hogy teljesen offline tudjak vele játszani, hiszen pont arra az időre kéne, mikor otthon vagyok, és tudok lazítani, de wifi egyelőre nincs. A "vedd meg a játékot" duma egyelőre nem érdekel, megvenni addig nem szeretném amíg nem próbáltam ki a teljes verziót, hiszen ígyis panaszkodnak rá, hogy sok a hiba az eredetiben is. A normális válaszokat előre is köszönöm, elsősorban hasonló problémát tapasztaltak válaszát várom!

2014. szept. 24. 12:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítésképpen: A gépem megfelel a játék követelményeinek, és win 7-et használok.
2014. szept. 24. 12:30
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Mindössze annyi a gond hogy lopott a játék.
2014. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Ez egy bevett módszer: "előbb kipróbálom, és ha tetszik, akkor megveszem". A gond csak az, hogy úgy se fogod megvenni, ha egyszer ingyen is tudsz játszani vele. Hiába mondod azt, hogy "de meg fogom venni". Nem, nem fogod megvenni, és nem tudod bizonyítani, hogy tévedek, hiszen az Interneten vagyunk. Itt el tudsz rejtőzni egy nick név mögé. Ráadásul ezen az oldalon a legtöbbeknek még nick nevük sincs. Na mindegy..


Azért adok egy tippet is, mielőtt lepontoznál:


Ha letöltesz egy tartalmat (főleg szoftvert vagy játékot) egy torrent oldalról, akkor olvasd el előtte a kommenteket. Mert oda írják azok a gondjukat-bajukat, akik már letöltötték. AMúgy a SKIDROW-verziók általában működni szoktak.

2014. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez nem volt kérdés, de még nem is vagyok kíváncsi a véleményedre.

Mellesleg elolvastam a leírást, és az OTT megjelent dolgokat kipróbáltam.

2014. szept. 24. 17:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott, írtak privátban.
2014. szept. 24. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!