Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu linux telepítési hiba?...

Ubuntu linux telepítési hiba? Valaki lenne kedves segíteni?

Figyelt kérdés

Fel akarom telepíteni az ubuntut a gépemre az elején minden jól megy kiválasztom hogy telepítés feltelepíti és kiírja hogy az ubuntu belső hibát észlel

Plugininstall.py



2014. szept. 24. 20:56
 1/7 Tengor ***** válasza:
Milyen Ubuntu és milyen gép? A telepítés legvégén írja ki a hibát? Utána nem is tud bebootolni?
2014. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ubuntu 12.04, még régebben írtam ki cd- re és még van támogatása, szóval gondoltam nem pocsékolok dvd -t, és később frissítem.

A telepítés legvégén, amikor átmásolt minden fájlt kéri a felhasználónevet, a gép nevét, jelszót, stb. beirom és le ok -olom, ekkor írja ki. Ezután nem bootol be HHD -ről. CD -ről viszon elindul és ki is próbáltam semmi fennakadás nem volt, most is arról a gépről irok. Csak CD- ről fut, ami lassú és a DVD-ROM -ot holnap vissza kell adnom.

A gép elég régi, de elbírja elvileg:

2GB RAM

2.4 GHZ Sepmron CPU

FX5200 VGA

2014. szept. 24. 21:08
 3/7 Tengor ***** válasza:

Ha ragaszkodsz ehhez a kiadáshoz, akkor a /var/log könyvtárak releváns (?) tartalmával keresd fel az ubuntu.hu fórumát.

HA nem ragaszkodsz hozzá annyira, akkor én a Linux mint 13-as vagy 17-es verziójának XFCE kiadását javasolnám. A gép ránézésre nem túl fürge, egy könnyebb ablakkezelővel jobban használható lenne.

2014. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, hogy ha letöltöm és feltelepítem a 14.04- est akkor az működni fog
2014. szept. 24. 21:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Fejlemény! Ha nem várom amíg átmásol, mindent és ahogy beadja az ablakot, ahol be kell írni a felhasználónevet azonnal beírom és továbbra kattintok, akkor is hibát ír ki, ugyan azt amit az előbb, akár atmásolta, akár nem.
2014. szept. 24. 22:24
 6/7 A kérdező kommentje:

Konkrétan: the installer encountered an unrecoverable error. A desktop session will not be run so that you may investigate the problem or try installing again.

Ha ezt le ok- olom, akkor írja a belső hibát.

Kérlek segítsetek

2014. szept. 24. 22:27
 7/7 A kérdező kommentje:
14.04 működik. Kössz a segítséget!!
2014. szept. 25. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!