Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fifa world nem érzékeli a...

Fifa world nem érzékeli a meccsen az egeret+billentyűzetet sem, mi a hiba?

Figyelt kérdés

Nemrég újraraktam a gépemet, minden játék fut rajta normálisan, érzékel mindent, csak a Fifa world nem.

Mielőtt újraraktam volna játszottam vele, akkor tökéletesen érzékelte.

Most viszont csak a menüben érzékeli, illetve még a meccs felvezetésénél tudom nyomkodni az F11-et(fényképezés), amint elkezdődik nem érzékel semmit.

Oh és régen fullscreenbe adta be alapból, most viszont alt+enterrel kell kirakjam minden indításnál.


Lehet összefüggés?Nem telepítettem valamilyen drivert?



#billentyűzet #egér #hiba #érzékelés #FIFA World #fifa world nem érzékeli a billentyűzetet és az egeret
2014. szept. 26. 16:09
 1/1 anonim válasza:
Nekem is hasonló a problémám, én próbáltam xbox 360 kontrollerrel is, de azzal sem ment. Amint elkezdődik a meccs, nem megy semmi, se kontroller, se billentyűzet, se egér
2014. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!