Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem a window 7-et?

Hogyan telepítsem a window 7-et?

Figyelt kérdés

Leírom mi a helyzet és hogy mennyit konyítok kb az egészhez:

Vettem egy új gépet Linux Ubuntu fut rajta. Win 7-re akarok váltani mert alig tudok telepíteni akármit. Van egy 4 gigás pendrive-om ezzel szeretném megoldani. Amit letöltök win7-et van mellé egy program valami usb-hez hogy arról is lehesen telepíteni. Azt tudom hogy az új gépben át kell majd állítani a biosban harddisk-ről usbre a bootolást. Ezt remélem megoldom és nem lesz nagy feladat. Utánna ha minden jól megy egyszerűen bedugom a pendriveot, elindítom a gépet és az fog bejönni. Lesz-e hiba valahol? :D vagy így működni fog?



2014. szept. 26. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ebben nincs hiba, de arra kíváncsi leszek, hogy a "van mellé egy program valami usb-hez" hogy fog futni egy debian alapú disztrón.. vagy bármilyen linuxon.

Erősen ajánlott ezt áttanulmányoznod:

[link]

Egyébként mi a gond az ubuntuval? Általános felhasználásra teljesen jó. Mindenre van alternatíva és gyorsabb mind a windows. (Csak játékok esetén és extrém igényeknél, pl photoshop, szükséges feltenni a "májkroszoft" szemetét..)

2014. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy főleg játékokra kéne a gép :D, például tegnap kiakadtam egy egyszerű team speak 3 feltelepítésénél pedig megnéztem vagy 10 tutoriált, de nekem nem ment ez a terminálos cucckombó
2014. szept. 26. 16:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Universal USB Installer 1.9.5.1 a program neve :D
2014. szept. 26. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:
van két gond: csak windows alatt fut és csak linux telepítő készíthető vele. (legalábbis én úgy tudom) szóval inkább fusd át azt a cikket amit linkeltem :)
2014. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kata kata ***** válasza:
Universal USB Installerrel csak linuxot, pl.ubuntut lehet telepíteni.
2014. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tom Benko ***** válasza:

A játékok javához elegendő a wine is, teamspeak meg van a Linuxhoz, talán még repóban is létezik. Keress rá a csomagkezelővel. De ha mégsem lenne, egyszerűen telepíthető: [link]

Ha van még gondod, szólj!

2014. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akit érdekel: A biosom valamiért nem támogatja usb-ről való bootolást, a mai napig nem tudom miért pedig nem egy őskövület. A telepítőt kiírtam cd-re gond nélkül felraktam. gl mindenkinek!
2014. szept. 27. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!