Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek menne ezzel a...

Meister66 kérdése:

Szerintetek menne ezzel a géppel a Battlefield 3?

Figyelt kérdés

Már sokan mondtak hogy tegyek próbát a Battlefield 3-al!

Mint Call of Duty játékos végül aszt mondtam hogy oké megveszem! De félek hogy esetleg nem futna a gépemen!

Gépem:

Amd Athlon 64 x2 4400+, 2x2.3ghz 2x512kb l2 cache

2 GB DDR2 Ram

Nvidia GeForce GTS250, 512MB GDDR3, 256bit mem (fel lett húzva 1 gb ra)

Windows 7 Ultimate 32 bit

Crysis 2,far cry 3,Cod MW 2-3, Cod Bo 1, Outlast stb... ful grafon mentek 30-100 fps között! Ha érdekel valakit mindegyik eredeti vagy steamen v originen v tescoban meg vett! Eszt is eredetibe venném!

Nem egy gamer gép de megbízható és még ma is sok játéknál megállja a helyét!



2014. szept. 26. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ram kicsit kevés de egyébként menne.. viszont sajna pazarlás megvenni mert egy ideig ingyen meg lehetett szerezni originen de sajna ez már lejárt..
2014. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod!

Kb milyen grafon menne? Hát ez az én szerencsém.://

2014. szept. 26. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem medium körül a baj hogy a ram elég kevés
2014. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a válasz ment a zöld pacsi.:)
2014. szept. 26. 21:41
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Meg vettem a bf3-at fel raktam de ha elakarom indítani a játékot be dob a bf3 honlapjára és ott kér valami plugint.... Letöltöttem a plugint (1,33 mb) majd felraktam de megen ki jön ez az üzenet hogy telepítsem fel a plugint...... PLS SEGÍTS!!! :)

2014. okt. 8. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!