Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség! Hogyan importáljam...

Segítség! Hogyan importáljam Windows live mail -be az outlook express leveleket, a dbx fájlokat?

Figyelt kérdés

windows 7 -em van, amibe nincs benne az Outlook Express kliens. Elmentettem a dbx fájlokat, azaz a leveleket, és bemásoltam a C meghajtón az Identitites mappába,aminek ugye sok karakterből áll a neve.

Mellesleg kettő Identities mappa van, az egyik útvonala: C/felhasználók/én/AppData/Local/Identities


a másik útvonal:

C/felhasználók/én/AppData/Roaming/identities


A windows xp-n is kettő ilyen mappa volt, és mind a kettőt elmentettem.


Tehát bemásoltam mindkettő a mostani Identities mappába, és importálnám bele a windows mail-be, vagyis

Importálás --> Microsoft Outlook express 6 --> Tovább --> kitallózom a Identitites mappát --> és ott vannak a beérkezett üzenetek, elküldött üzenetek stb. lista, de hiába jelölöm ki a beérkezett üzeneteket, kiírja, hogy importálja,. Bezárás.

Azonban a kliensben sehol nincs meg a több mint 300 levél. :-((

Tegnap sikerült importálnom, de nem mappáként, hanem vegyesen, amit elég sok idő lett volna mappálba tenni, ezért inkább töröltem a leveleket, és arra gondoltam, hogy inkább 1 mappát importálok, majd később a többit, mert úgy könnyebb új mappákba tenni, de tegnap még ki tudtam volna választani a sok mappa közül 1-et, de ma

hiába jelölöm be sz összes mappát, vagy a másik lehetőséget, semmit nem importál be.


Mellesleg, mikor tegnap beimportálta a leveleket, nem az összeset importálta be, csak kb 100-at. Ezért is töröltem inkább ki a kliensből.


Bemásoltam én egy másik mappába a dbx fájlokat, és azt a mappát tallóztam ki neki, de azt írja ki, hogy nem talál üzeneteket ott, adjak meg neki másik mappát.


Sajnos csak ez ismeri fel a dbx fájlokat, a microsoft outlook nem, azt már próbáltam.


Valaki segítsen légyszi !!!!!!!!


2014. szept. 26. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A rendes import funkcióját kell használni sajnos, nem másolgatni, és a tárolómappákba fogja hányni az atyaúristent is, onnan kell visszahúzgálni őket a helyére. Én már számtalanszor megcsináltam, ráadásul nekem 5 e-mailcímem van, 10 évre visszamenőleg, szóval átérzem, de ez van.
2014. szept. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ

Egyébként rájöttem hogy a pendrive-ra kimentett identities mappából be tudom importálni a leveleket, ill. csak 1 mappát is és nem az összeset egyszerre, így mappáként meg lettek a levelek.

Viszont azt nem értem, hogy hiába másolom bele a vinyón lévő AppData/Local/Identities mappába a dbx fájlokat, onnan nem ismeri fel csak a pendrive-ról !!!!

2014. szept. 28. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát azért, mert az a random számsor nem stimmel, meg amúgy sem lehet úgy meghackelni, be kell importálni sajna. Elvileg van olyan választás, hogy minden mappát egyszerre.
2014. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!