Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni az Ethernet drivert?

Figyelt kérdés
Van egy MSI 848P Neo2-V alaplapon, amin újra telepítettem a windows xpt. Na most a telepítő lemeze már rég nincs meg és az ethernet drivert nem tudom feltelepíteni. találtam egy .zip fájlt de ebben nincs .exe fájl az eszközkezelőben meg nem adja be mind driver nélküli ismeretlen eszköz. Tud valaki ebben segíteni?

2014. szept. 27. 21:25
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Itt meg találsz minden drivert hozzá:

[link]


Ha az eszközkezelőben sem látszik, akkor

a, le van tiltva a BIOS -ba

b, tönkrement


Ha előbbi, akkor engedélyezni kell, ha utóbbi akkor venni kell PCI -osat (kevesebb mint 1000 Ft -ért lehet venni újonnan is).

2014. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen én is innen töltöttem, de nincs benne .exe fájl amivel feltudnám telepíteni.
2014. szept. 27. 21:56
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Az a legkisebb probléma, hogy nincs benne exe. Attól még telepítheted az eszközkezelőből ehhez hasonló módon:

[link]


A baj ott kezdődik, hogy nem látszik az eszközkezelőben sem ismeretlen eszközként, mint mondtad.

2014. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!