Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy win8.1-en...

Abraham776 kérdése:

Miért van az, hogy win8.1-en nem indul el sem az NFS Underground2, sem a Call of Duty?

Figyelt kérdés

Daemon Tools-al telepítettem, minden tökéletesen ment, de végül mindig azt írta ki, hogy :

"Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application."



2014. szept. 29. 15:52
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
74%

Ez a másolás védelmük hibaüzenete. Vedd meg őket eredetibe és nagyobb esélyed lesz.

Bár a Windows 8.x a régebbi játékok jó részével nem kompatibilis, gyakran még a 2-3 évesekkel is problémázik.

2014. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
mert a win8.1 egy kalap f*s.sürgősen visszatérnék win7-re a helyedben,és ott menni fog.amúgy pedig ne daemon toolsal szórakozz,simán kibontod az iso-t winrarral,és az ott lévő exe-t futtatod rendszergazdiban.
2014. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kránitz Ádám ***** válasza:

Szerintem mindegy, hogy mivel rakod fel.

És nem értem mi a problémája az embereknek a 8.1es winf*sal. Én erre váltottam, és ezt valahogy jobban átlátom, mint a 7et, és még a bootolássa is gyorsabb a gépnek, mióta 8.1 van fent.

Nálam fent van a Call of Duty 1.1 és kifogástalanul működik, valamint az NFS MW is fent van, és az is kifogástalanul megy.

És arra az üzenerte visszatérve, google a barátod.Beírod a játék nevét, és hogy crack, majd bemásolod a tartalmát a játék mappájába, és utánna el kell hogy induljon.

2014. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!