Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a fifa 15?

Miért nem megy a fifa 15?

Figyelt kérdés

Amikor rámegyek a játékon belül a play gombra akkor valami ilyesmi szöveget ír ki: "Unhandled exception has occurred in your application. If you clikck Continue, the application will ignore this error and attempt to continue. If you click Quit, the appliction will close immediately.


Object reference not set an instance of an object.



2014. szept. 29. 16:49
 1/8 A kérdező kommentje:
És még ha valaki megkérdi a játék eredeti.
2014. szept. 29. 16:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyomj a Continue-ra.
2014. szept. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem történik semmi...
2014. szept. 29. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
A géped elég a játékhoz? Megfelel a követelményeinek?
2014. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
laptopon játszok...adatai: proci: Intel Pentium B940 2 Ghz 4 gb ram és egy NV Geforce 315M... Szerintem minimumon elvinné nem?
2014. szept. 29. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem gyenge hozzá a géped.
2014. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És azért nem indul el na ne szivass... :(( hát még régebben egy nagyon gagyi gépen próbáltam kipróbálni a gta4-et és az oké hogy volt max 8 fps de ment :D akkor ez miért nem menne?
2014. szept. 29. 21:43
 8/8 anonim válasza:
Frissítsd a microsoft net framework-ot. Én ezt a tippet kaptam, de még nem tudom, hogy jó e. :)
2014. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!