Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program van amivel a...

Milyen program van amivel a meglátogatott oldalakat valamilyen formában meg tudom nézni, az előzmények törlése után is?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

böngészőknek hívják.

törlöd az előzményeket, majd be írod a címsorba azt az oldalt amit szeretnél.

2014. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
-ezt még senki nem kérdezte ))
2014. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Minek törlöd az előzményeket, ha később szükséged van rá?
2014. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a tudomány foglalkozik hasonló dolgokkal, kész automatikus programról nem tudok.

2014. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Első, nem tudom hogy milyen téren kell keresgélni.

Harmadik, ki mondta hogy én törlöm a saját előzményeimet?Ha nem tudsz értelmes válasszal élni, akkor menj homokozni.



Tehát akkor kicsitt lebutitva a kérdés, hogy tisztább legyen.. Van egy személy akinek szeretném a böngészését végigkövetni, de ezen személy kitörli az előzményeket. Ha van olyan program ami ezeket megőrzi, esetleg elküldi az aktuális oldalt pl emailre, vagy akár olyan program is amelyik az üzemidőt rögzíti(pl. 12:10-13:25)

2014. szept. 30. 15:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Törvény bünteti, paraszt dolog, akkor is, ha a gyerekedről van szó. Amúgy meg ha inkognitó módban csinálja, esélyed nincs. Hacsak nem keyloggert raksz a gépére (börtön jár érte), vagy alacsony szintű csomagfigyelést végzel a hálózaton folyamatosan (szintén). Ha már kémkedsz valaki után, az már rég rossz, ha a gyereked az, akkor inkább verd, az legalább őszinte.
2014. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, az én válaszomra nem reagálsz? Pontosan azt írtam amire neked szükséged van.
2014. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Wampa, de, köszönöm, ment is a zöld kéz, eddig te vagy a toppon a válaszoknál.

6. Válaszoló. Köszönjük Emese. Neked ajándékoznék egy, A szövegértés alapjai című könyvet, mivel sem kioktatásról, sem nevelési tanácsokról nem kértem információt. Gyerekem nincs, úgyhogy mellé lőttél.

2014. okt. 1. 15:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, mit akartál, mit szeretnél, minden szavam arany, te meg mehetsz az ombudsmanhoz, ha nem tetszik valami.
2014. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha ennyire nem érdekel, akkor minek kellett a nyálad itt verjed a kérdésemnél? Hm? Egyik szavaddal a másikat vágod...
2014. okt. 1. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!