Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy Minecraft...

Miért van az, hogy Minecraft 1.6.2-n 130 fps-em van,1.7.2-n, és 1.7.2 felett (1.7.9,1.8 stb. ) pedig szaggatok, és jó ha van 10 fps-em? Minden tökéletesen van beállítva a játékban, ugyanúgy. Valakivel van még ilyen probléma?

Figyelt kérdés
A gépem röviden : Windows 7 Ultimate 64 bit. 4 GB RAM, AMD Athlon 64 X2 4600+ (2 Magos, 2.4 Ghz, Intel) Videókártyám egy nagy ****! Integrált 512MB-os Nvidia GeForce 430.

#PC #Minecraft #szaggatás #1.6.2 Mojang
2014. szept. 30. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:

"Videókártyám egy nagy ****! Integrált 512MB-os Nvidia GeForce 430."


Azért.


1.7.2-ben elméletileg át/újraírták a grafikus részeket, hogy újabb OpenGL technikákat használjon és lehet, hogy az integráltad nem túl jó ezekben.


De attól megpróbálhatnád a driver-t frissíteni.

2014. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de van itt egy kis probléma. Frissítettem a drivert, de nem történt semmi változás. Bár elfelejtettem mondani egy dolgot. : Nekem pár napja lett Win7-em, addig XP-t használtam. Az utóbbi időkben azzal oldottam meg azt a problémát, hogy 1.7.2-n laggoltam, hogy rendszer-visszaállítást végeztem. Gondolom tudod mit jelent az.. Na már most, ha bárhová is visszaállítottam a gépemet, legyen az 2 nap, vagy 2 hét, tökéletesen ment az 1.7.2 is, és az összes 1.7.2 feletti verzió.. Na ez a furcsa szerintem.. De most hogy Win7-em van, nincs sok kedvem minden Minecraftozás előtt Rendszer-visszaállítást csinálni.. kb 10-12 óráig bírta visszaállítás után. Ez annyit tesz, hogy este még tökéletesen megy a játék, ahányszor újraindítom a gépet, de ha kikapcsolom estére, akkor reggel már laggolok megint.. Gondoltam arra is hogy ha a főkapcsolót kikapcsolom, akkor lesz valami hülyeség a géppel, de ha nem kapcsolom ki, csak szimplán kinyomom a gépet, akkor is ezt csinálja.. Mi lehet a baja? Azon gondolkodtam veszek egy 1 vagy egy 2GB-s videókártyát és azon csak menni fog már...
2014. okt. 1. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé érdekes. Talán valami fut a háttérben és fogja a gépet? (Vírusirtó, karbantartó..)
2014. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném.. Nem fut semmi, ami fogja a gépet. Mindenesetre tényleg veszek most egy videókártyát, aztán majd eldől mi lesz. Ezt a kérdést elküldtem a MesterMc-nek is, ők mit szólnak rá.. Azt írták egyszerűen csak annyi , hogy a minecraftnak folyamatosan nő a gépigénye, azért lehet hogy 1.6.2-n jól fut , 1.7.2-n laggol, 1.8-on pedig laggol, szaggat, mindent csinál csak nem fut rendesen.
2014. okt. 5. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy tört Minecraft, hogyan fut egy adott gépej nem jelent semmit.
2014. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Csak megkérdeztem tőlük hogy szerintük mi a baj... Ezt válaszolták rá, és sokan mások is ezt a választ adták a problémámra.
2014. okt. 5. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:
A tört Minecraft-okat általában módosítják, tehát nem az eredeti kód fut (például raknak bele alapból mod-okat). Szóval mivel nem tudjuk, hogy mi fut a nem eredeti kliensekben, ezért logikusabb az FPS méregetés alap Minecraft-al.
2014. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!