Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem engedi a nuggetcraft...

Miért nem engedi a nuggetcraft (minecraft) szerver hogy regisztráljak?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki:

"Hiba:Több felhasználót nem regisztrálhatsz a szerveren!"


Én már regisztráltam, de a tesómat nem engedi regisztrálni (persze külön gépről próbáltunk regisztrálni).

Az ő gépe jobb mint az enyém, és még senki sem regisztrált róla, szóval nem az IP-vel van a baj. Ugyanarról a netről játszanánk, az lehet a baj?



2014. okt. 1. 15:38
 1/7 Tengor ***** válasza:
Az a baj. Attól, hogy külön gépről vagyok, a külső IP-tek még egyezik.
2014. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasz.

Azt megtudnád mondani hogy meglehet-e ezt oldani?

Arra gondoltam hogy átmegyek az egyik haveromhoz aki nem szereti a Minecraft-ot és ott regisztrálok, mert neki úgyis mind1 :).

2014. okt. 1. 15:55
 3/7 Tengor ***** válasza:

Félő, hogy ha tiltják a regisztrációt, akkor ha tudsz is regisztrálni több címet, ha egyszerre v. kis eltéréssel egyszerre mentek fel, akkor kidobnak mindkettőtöket.

Inkább írj nekik, hogy ez a helyzet. Lehet, hogy engedélyezik a második regisztrációt.

2014. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mégegyszer, nagyon köszönöm a válaszokat, majd akkor rákérdezek a szerveren.
2014. okt. 1. 16:01
 5/7 anonim válasza:
Mondaz egy ip-t? PLS!
2015. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs hogy csak ezt most vettem észre de lehet már ne maktuális de azért válaszolok.: Ha ráírtok egy moderátorra, adminra vagy egy tulajra ilyen ügyben akkor regisztrálunk nektek még egy karit testvéretek számára. :D


Üdvözlettel: Egyik Tulaj

2015. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az a gond hogy egy ip címről/net ről vagytok és az ip-tek ugyan az
2022. jan. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!