Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valahogy ki tudom iktatni...

Szal Dávid kérdése:

Valahogy ki tudom iktatni ezt? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy elég jó kis laptopom, ám sajnos nem fut el rajta a minecraft. 1 gondocskával:

A videókártya nem valami márkás, hozzá mondhatnám, hogy egyenesen tré. Amúgy minden jó benne ezen kívül. Eredetileg a bátyámnak lett véve, amíg kórházban volt. Viszont mostanában és is elviszem, és gamelgetek unokatesómmal. Minecraftot is beiktatnánk, de sajnos az opengl verziója csak 1.1-es a videókártyának, a minecrafthoz pedig 2.1 kell. Valahogy ki tudom iktatni, hogy elfusson enélkül is?

Értelmes válaszokat várok, nem 11 éves vagyok, megnyugtatok mindenkit.



2014. okt. 1. 17:50
 1/4 Tengor ***** válasza:

Meg vagy már vagy 12 is, máskülönben miért írtad volna oda, hogy mennyi vagy...


Egy másik laptoppal meg tudod oldani a problémát. Ebben a gépben lévő ezt tudja és pont, nem lehet megkerülni.

2014. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

16 vagyok ha szeretnéd tudni cicám.

Köszönöm a válaszod.

2014. okt. 1. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos hardver korlátokat nem tudsz megkerülni, csak úgy ha szerzel egy jobbat :/
2014. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Robot! :)
2014. okt. 2. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!