Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Apple iWorkhoz iPadre ért valaki?

Apple iWorkhoz iPadre ért valaki?

Figyelt kérdés

Állítólag ingyenes, de nekem a Storeban csak a Numbers ingyenes, a Pages és a Keynote 8,99 és 8,99 dollár.

Eddig ingyenes volt, és csak most lettek fizetősek?

Ha fizetnék értük, akkor lenne ezek után valami plussz költség? Vagy már évekig meglennének és teljesen ki tudnám őket használni? (frissítések stb.)

Átkonvertálhatók ezek Microsoft Office fájlokra?

Vagy valahonnan máshonnan le lehet tölteni esetleg ingyenesen?

Köszi!



2014. okt. 1. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, az iOS 7 bemutatásakor lettek ingyenesek, de csak az újonnan aktivált készülékeken. Tehát pl. volt már egy iPhone4-esem és egy iPad Air-em, nem lett ingyenes a szoftver attól, hogy frissítettem. Nemrég cseréltem telefont, és hopp.. free mindegyik. Természetesen az iPad-re is ezek után letölthettem.


Nyilván egy új készülék vásárlása drágább, mint 20 dollár... Általában ha már egyszer megveszed, a frissítéseit ingyen kapod, legalább is eddig így volt, egyik Apple szoftvert sem kellett kétszer megvennem.


Office? Hááát. Persze, konvertálható, de a siker sosem garantált, és nem biztos, hogy az lesz belőle, ami eredetileg volt. Ha fontos a maximális kompatibilitás, javaslom az MS Office használatát, ha mégoly gagyi is, amilyen.


Ingyenes letöltés? Elképzelhető a fenti új eszköz aktiválással. Valaki leszedi az aktivációt a sajátjáról (mintha eladná), Te pedig beaktiválod, mint (számodra) új eszközt. De ennek sikeressége kérdéses, csak hangosan gondolkodtam... Vagy jailbreak, aztán ha van valami tört verzió, akkor azzal lehet próbálkozni, de hogy érdemes-e... 4-5e Ft-ért én nem csinálnék ilyet.

2014. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!