Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ipad-re keresek olyan programo...

Ipad-re keresek olyan programot ami ingyenes és teljes értékű távvezérlést biztosít egy win7 x64 géphez?

Figyelt kérdés
TeamWievert már próbáltam de nem visz át hangot. Ha végképp nincs ingyenes a fizetősök közül melyiket érdemes megvenni...

2014. okt. 2. 13:05
 1/2 anonim válasza:
Én a logmeint használtam. Ha kicsit fizetsz, akkor hd tartalom streaming is van, fullhd filmet néztem kb ipaden a gépről. Amúgy ingyenes. Fontos, hogy win7 ultimate vagy professional legyen mert a home premium nem engedte a kapcsolódást
2014. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anderon válasza:
Én a TeamWiever 9.0-át használom és ha van elég erős neted szinte bármire tökéletes, Gépem Win 7 Ultimate 64 bit telóm pedig iPhone 5C, bár ezen kívűl mást nem nagyon ismerek sajnos.
2014. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!