Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet letölteni ilyen programot?

Lehet letölteni ilyen programot?

Figyelt kérdés

AZ lenne a kérdésem, hogy van-e olyan zeneletöltő program, aminél nem a 320 kbps / 48.000 Hz a legmagasabb ? Szóval kicsit magasabb Hz-cel tölti le a zenéket, hogy hangosabbak legyenek?


Előre is köszi a válaszokat!



2014. okt. 2. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy szólok, hogy a mintavételezési frekvenciának semmi köze a hangerőhöz...
2014. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen hangos egy zene annak semmi köze a kbps-hoz és a Hz-hez. A hangerőt decibelben mérik: db. Normalizálásnál 89db az elfogadott érték, e fölött már esetleg torzitás léphet fel ill. full hangerőn hallgatva hallás károsodást is okozhat fülhallgatóval.

Érdemes letöltened a következő programot. Ez azt tudja, hogy mevizsgálja az adott média tartalmat ha akarod az audio beállításoknál, és normalizálhatod a zenét, vagy filmet. Akár még hangosabbra is mint az ajánlott 89db.


[link]

2014. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tengor ***** válasza:
Az alap problémádra (nem a program beszerzésére) én hardveres megoldást javasolnék: moss fület!
2014. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha hangosítani akarsz a zenéiden ezt ajánlom.

[link]

2014. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ohh....köszönöm Tengor...sokat nevettem most...ja nem...


A többieknek köszönöm. Nem tudom miért felejtettem el, hogy db-ben mérik...most úgy neki rohannék szégyenemben a falnak...nagyon szétszort vagyok, és sokszor már azt sem tudom mit beszélek, ezért köszönöm a helyesbítést! Az ajánlásokat is nagyon köszönöm természetesen, és minél hamarabb megpróbálok kezdeni velük valamit! :)

2014. okt. 2. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!