Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Euro truck simulator 2 Magyar...

Euro truck simulator 2 Magyar map MOD hiba. (? )

Figyelt kérdés
Bedobtam a Magyar map MOD-ot a játékba, felismerte, bepipáltam az új profil készítésénél, de amikor indítom a játékot töltésnél kifagy. Mi a teendő ilyenkor?

2014. okt. 2. 17:55
 1/8 anonim válasza:
Nekem is pont ez a bajom
2014. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi a játék verziód?

Mi a map-nek a verziója?

2014. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

[link]

Töltsd le innen újra,majd nem elég be pipálni hanem a játék modulnál rá kell kattintani a hungary. -ra(pont után lesz ki írva valami csak most nem jutott eszembe),és utána nem fog kifagyni remélhetőleg.

Azért nem működött ahogy te csináltad mert 1 magyar ország mapot + 1 Európa mapot nem tud egyszerre készíteni ezért a játék ilyen esetekben lefagy.

2014. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Adkrew2022 válasza:
én betettem a mod mappába a magyar mod-ot elinditóm a játékot ott beálítom a magyar mod engedélyezését+ a profil beálításnál a magyar mod-ot elinditóm és erre kifagy és azt írja nekem ki hogy a steam megoldás keres a problémára ezért addig a program leál mit csináljak please!
2015. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki kifagyási tünetekkel szenved, az írja már le a játék verzióját is, ezt olyan nehéz?!


Amit a #3 válaszoló linkelt, csak is 1.18-as játékverzióval működik, ha pl: 1.16 vagy 1.15 verziód van, nem fog vele működni! Lehet hogy csak szimplán régebbi verziótok van. ;)

2015. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Adkrew2022 válasza:
1.18.1.3s(32-bit) a verzióm
2015. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem is a 1.18-as van és úgy is ki fagy. be pipálom én is

utánna ott a játékomodulnál be rakom a hungaryra és ki létre hozom a karit és ki fagy.

2016. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hogy kell a játék modulnál beállítani?
2016. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!