Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Virtualbox -al miért nem...

Virtualbox -al miért nem tudok 64bites virtuális operációs rendszert készíteni?

Figyelt kérdés
eddig lehetett csak egyszer rá nyomtam hogy 32 bites legyen azóta csak 32 enged valami oknál fogva és nem müködik akkor sem ha újra rakom a programot vagy gépet is újra indítom. :( amúgy Kali Linux -hoz kéne

2014. okt. 2. 22:15
 1/8 A kérdező kommentje:
virtuális gép*
2014. okt. 2. 22:15
 2/8 anonim ***** válasza:

Virtual Box-szal eleve nem virtuális oprendszereket, hanem virtuális gépeket készítesz.

Nem teljesen tiszta mi a gond.

2014. okt. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen utána ki is javítottam magam az a lényeg hogy nem tudom a legelején kiválasztani hogy 64 bit linux legyen csak a 32bitet tudom és így nem működik a kali linuxt :S mert ő 64 bitet szereti.
2014. okt. 3. 10:31
 4/8 A kérdező kommentje:
amúgy itt egy kép [link]
2014. okt. 3. 10:38
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
írták hogy ki kell kapcsolni Hyper-V na ez nekem alapból ki volt kapcsolva be kapcsoltam nem volt jó vissza ki nem volt jó írtak olyat is amit cmd be kellet be írni az se volt jó úgy hogy fogalmam nincs mi baja lehet :S
2014. okt. 3. 11:37
 7/8 A kérdező kommentje:
meg így egyik percről a másikra meg bolonduljon az a rakat szar hihetetlen.
2014. okt. 3. 11:38
 8/8 anonim válasza:
Gondolom nincsen virtualizációs technológiád, és ezért nem ismeri fel csak 32 bitesnek. Nekem is van Intel core 2 duo e4700-am, és nincs benne virtualizációs technológia, és csak a 32 bites operációs rendszereket ismeri fel.
2014. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!