Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avast free vagy McAfee free a...

Avast free vagy McAfee free a jobb?

Figyelt kérdés

Mindig is az Avast-ot (free) használtam, de most vettem új gépet amin a McAfee full verzió fut (még kb. 27napig, aztán lejár a licensze). Arra volnék kiváncsi melyik "free" virusirtó a jobb a McAfee vagy az Avast.

Pro és kontra véleményeket várok, aki tud az irjon. Elöre is köszönöm.


..... az Avast -al megvoltam nagyon elégedve az XP-n, de most Win 8.1 op-m van.



2014. okt. 4. 12:59
 1/6 KINGMAX válasza:
87%

Én minden féleképp a zAvast-ot ajánlom, habár nagyobb erőforrásigényű, de az egyik (ha nem a) legbiztonságosabb vírusírtó. Én a McAfee-t mindig is gyűlöltem, főleg hogy az ilyen kis programok letöltésekor mindig letölktötte azt is és lelassította a gépemet, mert már rajta volt az Avast, és ugye két vírusírtó egy gépen...


Amúgy, én úgy tudom hogy a win8.1-re már alapból van vírusírtó, én legalább is lassan 1 éve használom, és még nem volt vírusos. :)

2014. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem kérdés.Avas fee válaszd.
2014. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mcafee. en utalom de nagyon az avastot esetleg meg jo az avg
2015. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem kerdes. mcafee. az avast szar. ajanlom:avg,eset,panda,malware,mcafee
2015. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az avast az szar. megse kapja a virust akkor mit akar kiirtani? a mcafee pro vagy plus mit tudom en azt hiszem plus megkapja a virust de nem irtsa ki mert csak egy viruskereso segedprogram. ami ugyanugy megkeresi es kiirtsa az a mcafee total protection. ha neked az van nagy szerencsed van. ha nem az van akkor azt vedd meg. ja es az avg is jo.
2015. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én Avastot használtam jódarabig. megbízható, alapos, különösebb kifogásom nem volt ellene. viszont a gépem nagyon lelassult tőle, akadozott, valamint a net is lassabb lett (win7).
2015. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!