Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megváltoztatni a...

Hogyan tudom megváltoztatni a film indításánál, hogy azonnal magyar szinkron legyen beállítva? Hogy miért is, bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem zavarna ez a kérdés, akkor ha a TV át tudja állítani a hangsávot. Számítógépen 2 kattintás. De az LG tv nem tudja ebben a filmben változtatni a hangsávot, ezért is próbálnám beállítani azt, hogy a magyar nyelv legyen az alapértelmezett... Számítógépről a SmartShare programmal osztom meg a filmet, és úgy játsza le Wifi-n keresztül a filmeket az LG tv.

2014. okt. 4. 17:23
 1/1 anonim válasza:
100%

Én erre egy olyan megoldást tudnék javasolni, hogy "mkvmerge GUI"-val változtasd meg az mkv konténerben, hogy melyik szinkron legyen az elsődleges prioritású.


[link]


1."Imput files:" részhez berántod a filmet.

2. Kijelölöd a magyar szinkront, jobb oldalt "up" "down" gombbal állíthatod a helyzetét. (de ez nem fontos)

3."Default track flag:" résznél yes

4. output filename résznél megadod, hogy hol legyen az elkészülendő videó

5. "Start muxing"

Aztán vársz, a videó méretétől függően, dolgozik a progi, nekem ez általában max 3-4 perc.

2014. okt. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!